muamua metala faletupe pisinisi faʻatau auro i luga ole laiga
fidulink lugalaina kamupani i fafo atunuʻu fausiaina lugalaina kamupani i fafo atu faʻatulafonoina fidulink fafo

Oe o le a mauaina i lalo ifo o lafoga totogi luga o kamupani i le 2020 (Source Wikipedia). Lenei tusitusiga mafai ona fesoasoani ia te oe filifili le nofoaga o lau kamupani, paranesi poʻo lala.

totogiTotogi lafoga o lafoga (2020)2Totogi lafoga o tufatufaga (2020)2Totogi lafoga tuʻufaʻatasi (2020)2
 Irlande12.5%51.0%57.1%
 Corée du Sud27.5%40.3%56.7%
 Kanata26.8%39.3%55.6%
 Falani32.0%34.0%55.1%
 Danemark22.0%42.0%54.8%
 Belgique29.6%30.0%50.7%
 Portugal31.5%28.0%50.7%
 Royaume-Uni19.0%38.1%49.9%
 Isaraelu23.0%33.0%48.4%
 Allemagne29.9%26.4%48.4%
 US25.9%29.3%47.6%
 Australie30.0%24.3%47.0%
 Norvège22.0%31.7%46.7%
 Austria25.0%27.5%45.6%
 Suède21.4%30.0%45.0%
 Japon29.7%20.3%44.0%
 Italie24.0%26.0%43.8%
 Totogi-Bas25.0%25.0%43.8%
 Finelani20.0%28.9%43.1%
 Espagne25.0%23.0%42.3%
 Mexique30.0%17.1%42.0%
 Luxembourg24.9%21.0%40.7%
 Slovenia19.0%25.0%39.3%
 Grèce28.0%15.0%38.8%
 Suisse21.1%21.1%37.8%
 Islande20.0%22.0%37.6%
 Chili25.0%13.3%35.0%
 pīpī22.0%17.5%35.0%
 Polani19.0%19.0%34.4%
 New Zealand28.0%6.9%33.0%
 Iunaite Setete19.0%15.0%31.2%
 Lituanie15.0%15.0%27.8%
 Slovaquie21.0%7.0%26.5%
 Hanikeri9.0%15.0%22.7%
 Estonia20.0%0.0%20.0%
 Lettonie20.0%0.0%20.0%

E te manaʻo e maua se ofo mo le fausiaina o lau kamupani lugalaina ma a matou tagata faʻapitoa i le lotoifale (Loia, Tausitusi) alu saʻo i le MarketPlace o Fidulink.com ina ia mafai ai ona faia le talosaga e fausia lau kamupani lugalaina ma aunoa ma femalagaaiga.

Faʻaliliu lenei itulau?

offlinefaʻatali faʻamolemole
Tautinoga Ola
Luga o le initoneti!

Sui i luga ole laiga

fidulink

MOLOA FIDULINK DOCUMENTS

×
LAASAGA 1
×
LAASAGA 2
×
LAASAGA 3
Gagana "